ENGLISH

Galeriler

Haberler

TEMEL GİRİŞİMSEL RADYOLOJİ KURSU 10

15.12.2023

Değerli Üyemiz,

“Temel Girişimsel Radyoloji Kursu-10”, bu yıl 16-17 Aralık 2023 tarihlerinde Ankara-Çankaya, Meyra Palace Kongre Merkezi’nde düzenlenecektir.
Kursumuz 16 Aralık 2023 Cumartesi günü tam gün ve 17 Aralık 2023 Pazar günü öğleden sonra yapılacak sınav ile son bulacaktır.
Kursumuzda girişimsel radyoloji temel konuları, alanında uzman arkadaşlarımız tarafından interaktif bir şekilde anlatılacaktır. Kursumuz sınırlı sayıdaki katılımcıyla (70 kişi) gerçekleştirilecektir. Başvuruların kabulünde öncelik erken başvuranlara verilecektir.
Kursumuz radyoloji uzmanı ve asistanlarına açık olup radyoloji uzmanlarının TGRD üyesi olması, asistanların ise bir TGRD üyesi referansı ile başvuruda bulunması gerekmektedir.
BİLİMSEL PROGRAM EKTEDİR.

Başvurular 27 KASIM 2023 tarihine kadar kabul edilecektir. Başvurularınızı tgrd@tgrd.org.tr adresine e-posta yolu ile yapabilirsiniz. Başvurularınızda şu bilgilerin bulunması gerekmektedir:
1. Adınız/Soyadınız,iletişim ve e-posta bilgileriniz
2. Çalıştığınız kurum
3. Kadronuz (asistan,uzman)
4. Uzman iseniz uzmanlığınızı aldığınız kurum

Kurs katılım ücreti 4000₺’dir.(KDV dahildir.) Ulaşım ve konaklama masrafları katılımcıya ait olacaktır. Başvurunuz kabul edildiğinde, beyan ettiğiniz e-posta adresi aracılığıyla size bildirilecek ve katılım ücreti bundan sonra ödenecektir.
Saygılarımızla,
TGRD Eğitim Komisyonu

NOT:
*Kursa katılmak isteyen, ancak TGRD üyesi olmayan radyoloji uzmanlarının www.tgrd.org.tr adresinde üyelik için istenen evrakları eksiksiz dernek adresine göndermesini rica ederiz.

Dosyayı indirmek için tıklayınız